Сільський голова

Дігтяр Олександр Григорович. Народився 23 травня 1968 року в с. Безсали Лохвицького району Полтавської області в сім’ї колгоспників.

• В 1983 році закінчив 8 класів Безсалівської загальноосвітньої школи. В цей же рік по направленню господарства «Перше травня» поступив на навчання в Березоворудський радгосп- технікум, який закінчив з відзнакою в 1988 році.
  • 1987р.- 1993 р.- навчаюся в Українській сільськогосподарській академії.
  • 1988-1989 р .- служба в рядах збройних сил.
  • На базі вищої освіти інженера - механіка заочно отримав ще освіту економіста - бухгалтера.
  • З 1993 року працював працював заступником голови КДСП «Перше травня». Після реорганізації вищевказаного господарства працював заступником директора агрофірми «Перше травня» по тваринництву та кормо виробництву.
  • 18 березня 2001 року обраний сільським головою Безсалівської сільської ради.

Одружений. Маю доньку.